Startsida
   
Företaget
   
Produkter
   
Kontakt
  Hitta till oss i Alingsås

Karta







Kontakt

Storköksinnovationer i Alingsås AB
Lärkvägen 4
441 40 Alingsås
Telefon: 0322-140 00
Fax: 0322-63 98 30
E-mail: info@storkoks.se


Fredrik Krantz
VD och ägare
Placeringsort: Alingsås
Distrikt: Norra Västra Götaland, Värmland
Telefon: 0322 14000 Direktnr. 0322 642241
Mobil: 070 6944189
Fax: 0322 639830
Adress: Lärkvägen 4 441 40 Alingsås
E-mail: fredrik.krantz@storkoks.se
Mårten Krantz
V. VD och ägare
Placeringsort: Alingsås
Distrikt: Göteborg med närområde
Telefon: 0322 14000
Direkt: 0322 64 22 43
Mobil: 0707 634950
Fax: 0322 639830
Adress: Lärkvägen 4 441 40 Alingsås
E-mail: marten.krantz@storkoks.se

Swen Gunnarssson
Placeringsort: Alingsås
Distrikt: Göteborg med närområde samt Halland
Telefon: 0322 14000
Direkt: 0322 64 22 44
Mobil: 0706 991500
Adress: Lärkvägen 4 441 40 Alingsås
E-mail: swen.gunnarsson@storkoks.se

Thomas Hektor
Placeringsort: Alingsås
Distrikt: Västra Sverige
Telefon: 0322-14000
Direkt: 0322-642247
Mobil: 0736-796545
Adress: Lärkvägen 4, 441 40 Alingsås
E-mail: thomas.hektor@storkoks.se

Ralf Åsenlund
Placeringsort: Örebro
Distrikt: Örebro län
Telefon: 019 276245
Mobil: 070 2337514
Fax: 019 276249
Adress: Nastagatan 13, 70227 Örebro
E-mail: ralf.asenlund@storkoks.se

Nicklas Myntti
Placeringsort: Norrköping
Distrikt: Östergötlands län
Telefon: 0722 500199
Adress: Moa Martinssons gata 30, 603 78 Norrköping
E-mail:nicklas.myntti@storkoks.se
Ingmar Benjaminsson
Placeringsort: Alingsås
Ansvarig för offert, produktsortiment och inköp mm.
Telefon: 0322 14000
Direktnr. 0322 14034
Mobil: 070 6044562
Fax: 0322 639830
Adress: Lärkvägen 4, 441 40 Alingsås
E-mail: ingmar.benjaminsson@storkoks.se
Maria Johansson
Placeringsort: Alingsås
Ansvarig för order, leveranser och övrig administration.
Telefon: 0322 14000
Direkt: 0322 64 22 46
Fax: 0322 639830
Adress: Lärkvägen 4, 441 40 Alingsås
E-mail: maria.johansson@storkoks.se
Johan Wahlström
Placeringsort: Alingsås
Montage & Serviceansvarig
Distrikt: Västra Götaland, Värmland, Halland, Örebro och Östergötland
Telefon: 0322 14000
Direkt: 0322 642248
Mobil: 0762 623969
Fax: 0322 639830
Adress: Lärkvägen 4, 441 40 Alingsås
E-mail: johan.wahlstrom@storkoks.se
Lennart Johansson
Placeringsort: Alingsås
Ansvarig för projekt/ritningar
Telefon: 0322 14000
Direkt: 0322 64 22 42
Mobil: 0736 733353
Fax: 0322 639830
Adress: Lärkvägen 4, 441 40 Alingsås
E-mail: lennart.johansson@storkoks.se
Stefan Ekström
Placeringsort: Alingsås
Ansvarig för projekt/ritningar
Telefon: 0322 14000
Direkt: 0322 140 36
Mobil: 0706 624945
Fax: 0322 639830
Adress: Lärkvägen 4, 441 40 Alingsås
E-mail: stefan.ekstrom@storkoks.se
Moa Benjaminsson
Placeringsort: Alingsås
Ansvarig för administration
Telefon: 0322 14000
Direkt: 0322 64 22 45
Fax: 0322 639830
Adress: Lärkvägen 4, 441 40 Alingsås
E-mail: moa.benjaminsson@storkoks.se
Richard Thomson
Placeringsort: Alingsås
Ansvarig för administration
Telefon: 0322 14000
Direkt: 0322 14063
Mobil: 073 9448068
Fax: 0322 639830
Adress: Lärkvägen 4, 441 40 Alingsås
E-mail: richard.thomson@storkoks.se